Ollaan yhteydessä

Summanen Oy

Nostavantie 111
15820 Lahti
Puh. 03 884 150
info@summanen.fi

Y-tunnus: 0926355-2

Laskutustiedot

Verkkolaskuosoite: FI5820281800041891
Operaattoritunnus: NDEAFIHH
Välittäjä: Nordea

Ajo-ohje

Katso ajo-ohje toimipisteeseemme - tästä.

Yhteyshenkilöt

Tekninen myyntipäällikkö Esa Tanninen +358 40 505 9574 esa.tanninen@summanen.fi

Tekninen myyntipäällikkö Ilpo Vuorio +358 40 064 7843 ilpo.vuorio@summanen.fi

Tuotantopäällikkö Tomi Putus +358 40 064 7853 tomi.putus@summanen.fi

Työnjohtaja Veijo Rautiainen +358 50 515 0183 veijo.rautiainen@summanen.fi

Toimitusjohtaja Tanja Lundén +358 40 588 4114 tanja.lunden@summanen.fi

Varasto ja lähetys Toni Summanen +358 44 297 7923 toni.summanen@summanen.fi

Ostot ja kokoonpano Harri Lundén +358 44 012 0475 harri.lunden@summanen.fi

Tekninen piirtäjä ja -asiantuntija Mika Kovero +358 50 567 8292 mika.kovero@summanen.fi

Talouspäällikkö Jaana Riihelä +358 40 778 8737 jaana.riihela@summanen.fi

Markkinointi Tuulia Erola +358 50 400 1276 tuulia.erola@summanen.fi

Monena / Alastek Myyntipäällikkö Riikka Raittila +358 50 475 2208 riikka.raittila@summanen.fi

Tuotemerkki Monena +358 3 884 150 monena@monena.fi

Tuotemerkki Alastek +358 3 884 150 alastek@alastek.fi